Zmrzlinové stroje

Carpigiani je italská společnost se sídlem nedaleko Bologně, založena roku 1944 bratry Brutem a Poeriem Carlem Carpigianiovými. Specializuje se na výrobu zmrzlinových strojů s 35% podílem na celosvětovém trhu, který zahrnuje jak stroje na výrobu italského řemeslného gelata, tak i stroje na výrobu točené zmrzliny.

Bratři Carpigianiovi vyrobili a patentovali svůj první stroj na výrobu gelato koncem druhé světové války, tehdy pojmenovaný jako „Autogelatiera“, a to díky chytrému šlehání, míchání vzduchu a zmrzlinové směsi během samotného procesu výroby zmrzliny. 

Technologický růst (o dvacet let později) přinesl v té době rodině a značce Carpigianinevídané celosvětové prvenství ve vývoji a výrobě zmrzlinových strojů. Dnes má společnost pobočky ve Francii, Německu, Nizozemsku, Spojeném království, Spojených státech, Japonsku, Číně, Singapuru, Rusku a v Jižní Americe.

V roce 2003 byla založena Univerzita Carpigiani Gelato, odborná škola pro výrobu řemeslného gelato, která se etablovala v dnes největší a nejprestižnější školu gelata na světě.

 

Stránka 1 z 1 - 9 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 9 položek celkem

Velký výběr řemeslného PURO Gelata
Velký výběr řemeslného PURO Gelata
až 70 druhů kopečkového, italského gelata a 10 druhů točené zmrzliny + BOHEMIAN
Praktické
Praktické balení dle přání zákazníka
Točené zmrzlina v balení po 10ks i jednotlivě, řemeslné gelato zcela dle přání zákazníka