Kopečkové PURO gelato

Kdo chce dělat to nejlepší gelato, potřebuje ty nejlepší suroviny! Proto řada ingrediencí, které užíváme pro naše vysoce kvalitní výrobky, pochází z našich sadů a keřů nebo od osvědčených a prověřených pěstitelů z regionu a blízkého okolí. Například čerstvá smetana a mléko, které dodávají naší mistrovské vanilce jedinečnou strukturu a zvláštní rozplývavost, nebo ovoce, které dává našemu gelatu přirozenou, nefalšovanou a s námi nezaměnitelnou chuť.

Alergeny ke stažení

ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ

Abychom ušetřili opravdu hodně energie, využíváme kombinovanou výrobu elektřiny prostřednictvím solárních panelů a rekuperaci tepla. Naše obaly jsou vyrobeny ze zvláště ekologických materiálů a všechny suroviny, vyjma těch, které si umíme vypěstovat sami, nakupujeme za férové a udržitelné ceny od regionálních farmářů.

ŘEMESLNÁ VÝROBA

Naše gelato je připravováno tradiční italskou, ruční metodou s velkou vášní, láskou a věnovaným časem. V naší manufaktuře pracují pouze certifikovaní mistři výroby. Nákup a kontrola kvality jsou naší nejvyšší prioritou a fylozofií.

ODLIŠUJEME SE

Od nákupu surovin až po výrobu a dodání gelata jsme prostě jiní než ostatní. To proto, že myslíme a pracujeme jinak. Produkt, chuť a velká porce zaujetí pro detail jsou vždy v popředí. Výsledkem je to nejlepší gelato pro to nejlepší v nás: Naše hosty.

SPOKOJENOST

Jsme si jisti, že si Vás naše PURO gelato získá. Jsme tu vždy pro Vás, denně nabízíme 100% záruku spokojenosti všech našich produktů.

OBJEDNÁVKA A DORUČENÍ

Osobně Vám naše gelato dovezeme vlastními vozidly do hodiny jízdy (nebo do 100 km) od Prahy/ Bratislavy. Na delší vzdálenosti Vám všechny naše produkty zašleme externí, mraženou logistickou společností. Zeptejte se nás, prosím, předem na příslušné náklady spojené s dopravou. 


FAKTURACE

Naše gelato je možné objednat ve vanách (5ll), nebo válcových karapinách (cca 5,5l) nebo jako kelímky (110g/ 460ml).

DODACÍ LHŮTY

Zakázkové objednávky přijaté do 12:00 jsou k Vám doručeny do maximálně tří pracovních dnů. Dodávky nejsou možné o víkendu a ve státní svátek.

Pohotovostní zásobení skladových položek 

ZVLÁŠTNÍ POŽADAVKY

V případě smluvně zajištěných odběrných minimálních množství je možnost námi omezené zápůjčky ledových truhel ke skladování, případně dlouhodobého pronájmu prodejních vitrín.

 

Stránka 1 z 3 - 63 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 3 - 63 položek celkem

Velký výběr řemeslného PURO Gelata
Velký výběr řemeslného PURO Gelata
až 70 druhů kopečkového, italského gelata a 10 druhů točené zmrzliny + BOHEMIAN
Praktické
Praktické balení dle přání zákazníka
Točené zmrzlina v balení po 10ks i jednotlivě, řemeslné gelato zcela dle přání zákazníka